Cukarica Public Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aBySs: ban opet???

3 posters

Go down

aBySs: ban opet??? Empty aBySs: ban opet???

Post  jovaN Fri May 15, 2009 5:37 pm

nick aBySs
ip 93.86.141.125
mapa de_dust2
admin: F0xYz0r
razlog bana i demo ako moze


EDIT: admin nema demo, evo ja sam opet snimao,
nek bude dobar nek pogleda demo i pokaze mi taj wall hack da se malo smejem ...


demo: http://www.sendspace.com/file/la8d5j

Ovo znaci da je server katastrofa, jer sam ja prilicno slab igrac, a popijem 2 permanent bana u roku od nekoliko sati, pitam se sta bi bilo da dodje neki bolji igrac ...

Ako admini nastave da banuju bez dokaza, bez uopste odlaska u spec, ostace vam na serveru samo ovi najgori noobovi sto ne znaju ni puske da drze ... i ja sam noob, ali ubijem ponekog ...


Inace ja sam (head) admin na serveru Delirium Zone, prilicno dobro se razumem u wh i aim, i mislim da smo server sa najvise uhvacenih citera:
evo pogledajte ban listu servera
preko 1200 banova za 8 meseci, ali za svaki ban postoji demo ili SS kao dokaz, ako je admin pogresio u proceni ban se skida i igrac dobija izvinjenje ...


molim head admina da se izjasni o situaciji, inace i od ovoga cu da napravim video clip i okacim na youtube, nek vide ljudi kakvi su admini na cukarici ...
jovaN
jovaN

Posts : 7
Join date : 2009-05-15
Age : 41
Location : Kraljevo

http://www.delirium-zone.info/forum

Back to top Go down

aBySs: ban opet??? Empty Re: aBySs: ban opet???

Post  x7 Fri May 15, 2009 9:17 pm

Iskreno,strahota.Ja sam bio sinoc na serveru sa nickom X7 sa jovaN-om i u jednom trenutku,na de_clan1_mill-u je od 8 igraca 6 bilo chitera,majke su pljustale na sve strane(kada kazem "majke" mislim na psovke upucene majci),mape admini menjaju kako oni hoce,bez vote-a,bez icega,po sopstvenom nahodjenju.Sreca,te imate dosta igraca na serveru,pa bih vam prijateljski predlozio da pripazite i sacuvate te iste igrace jer ih dozvoljavanjem majki i cheata necete zadrzati.


P.S. Banujte prave cheatere,ne one koje isprozivaju non-skilled igraci.I da,snimajte demo-e,nemate amx samo da biste pisali belim slovima.

x7

Posts : 1
Join date : 2009-05-15

Back to top Go down

aBySs: ban opet??? Empty Re: aBySs: ban opet???

Post  jovaN Fri May 15, 2009 11:09 pm

Evo situacije zbog koje me je banovao f0xy, ubio sam frajera dok je prozivao lika za 16 bita preko ekrana ...

Baja zna da kuca amx_tsay i amx_banip a ne zna record demo, i koliko vidim ovo mu je ko zna koji botovski ban ... vidim da se na drugom forumu zale igraci na njega ...

imate lepo x-spec, pa se vidi lepo gde sam pucao, i da l sam ishao direktno nishanom na nekog itd itd ... ali dzaba botu od admina objasnjavati ...





taman sam vam napravio finu reklamu na youtube ...
jovaN
jovaN

Posts : 7
Join date : 2009-05-15
Age : 41
Location : Kraljevo

http://www.delirium-zone.info/forum

Back to top Go down

aBySs: ban opet??? Empty Re: aBySs: ban opet???

Post  Sakal Fri May 15, 2009 11:41 pm

HAhahhaahahahha ne nerviraj se i ja sam banovan odavno zbog uzija na snow,tako da vise i ne ulazim,
E dobra prezentacija servera.bas je u skladu

Sakal

Posts : 1
Join date : 2009-05-15

Back to top Go down

aBySs: ban opet??? Empty Re: aBySs: ban opet???

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum